Кабінет трудового навчання, фізичної культури та предмету "Захист Вітчизни"Вівторок, 23.07.2019, 23:22
Меню сайту
Категорії розділу
Прокопенко С.С [0]
Методист вищої категорії
Бойченко О.В. [7]
Вища категорія,вчитель-методист, сайт: terpug.at.ua
Ярошенко П.В. [7]
Вища категорія,вчитель-методист
Кирилюк Ю.М. [7]
Коновець В.В. [7]
Артьомов А.І. [7]
Третяк А.Г. [0]
Ложка В.Б. [0]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 333
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » Статті » Технічна праця » Бойченко О.В.

Опис досвіду роботи

 Бойченко Олег Васильович.

   Вчитель трудового навчання, Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель – методист, нагороджений дипломом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі «Учитель – новатор», Почесна грамота Міністерства освіти і науки України.Бойченко Олег Васильович, 1966р.н., закінчив Уманський державний педагогічний інститут ім.П.Г.Тичини у 1990р. за спеціальністю «Вчитель загальнотехнічних дисциплін та фізики»

   Є головою методичного об’єднання вчителів технічної праці м. Черкас. Упродовж останніх років працює над впровадженням проектних технологій у навчально – виховний процесс, використовуючи метод проектів на уроках трудового навчання в 5 – 9 класах, впроваджуючи інформаційні технології у позаурочному діяльність з предмета, створивши електронну бібліотеку «Bios», яка використовується учнями як під час підготовки проектів до уроку, а також у роботі гуртка та клубу «BIOS».

    Вчитель через мережу Інтернет співпрацює з учителями прибалтійського регіону, зокрема з учителями технічної праці м. Нарва,  російського регіону - учителями м.Ульяновська, м.Белгорода, українського регіону - вчителями м.Вінниці, с.Будище (Черкаська обл). Вчитель є активним учасником щорічних виставок педагогічних технологій «Зернини досвіду», так у 2004 р. став лауреатом виставки за роботу з використанням технологій «Intel.Навчання для майбутнього».
В 2005 році учні Черкаської спеціалізованої школи №3 9-А класу зняли навчальний фільм «Технології нашого міста» на заводі пакувальних виробів «Черкаситара» і на виставці «Зернини досвіду – 2005» учитель Бойченко О.В. та учень 9-А классу Фесенко Тарас були нагороджені дипломами і Олег Васильович занесений до катологу передового педагогічного досвіду за використання ІТК в навчальному процесі.

    В 2006 році була створена велика науково – дослідницька робота про використання методу проектів та інформаційної технології «Intel. Навчання для майбутнього», яка булла удостоєна диплому ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі компанії МАЙКРОСОФТ УКРАЇНА «Вчитель – новатор»( http://www.itcomp.edu-ua.net/profile/77 ). Дана робота була надрукована у журналі «Відкритий урок» і стала переможцем місяця. 

У 2007 році створив сайт «Учитель - учителю», де зібрав і катологізував за технологіями та складністю виготовлення близько 1500 об'єктів праці, підняв питання престижу технологічної освіти в школі. 
У 2008 році створив сайт «Популярна Технологія», метою якого є популяризація технологій обробки матеріалів та об'єднання досвіду колег різних країн. Взяв участь у III та IV міжнародних заочних науково-практичних конференціях "Безперервна освіта вчителя технології: тенденції, досягнення, проблеми». Працював в ініціативній групі з підготовки учня колегіуму «Берегиня» до республіканській олімпіаді, де посіли перше місце.
У 2009 році апробує дистанційну форму розвитку просторового мислення з використанням можливостей сучасного 3D моделювання в поєднанні шкільних і позашкільних методик використання інформаційних технологій вебпростору та апробації моделей на практиці.

Нагороджений сертифікатом за активну участь у роботі "Міжнародного союзу освітянських сайтів"

 Самий активний користувач порталу "Непрерывная подготовка учителя технологии"   

Друковані роботи:

      ●   Використання проектних технологій на уроках трудового навчання                    «Відкритий урок» ,№1. – 2007, http://www.pleyady.kiev.ua/index.php?                   go=Files&id=9... 

      ●   Знання та їх роль в інформаційно – технологічній підготовці навчальних                проектів 
\ \ Трудова підготовка в закладах освіти. –№1 – 2007.

      ●   Сайт підтримки уроків технічної праці «Вчитель – вчителю» www.oleg–                  bios.mylivepage.ru , http://terpug.at.ua.

  •  "Информационная среда учителя трудового обучения" \ \ Непрерывное образование учителя технологии: тенденции, достижения, проблемы: материалы III международной заочной научно-практической конференции, 9 октября 2008 г. / под общей ред. О.В. Атауловой. - Ульяновск: УИП, 2008КПРО http://tehnologiya-ipk.ucoz.ru/index/0-53
  • "Информационный инструментарий учителю трудового обучения.
    " \ \ Непрерывное образование учителя технологии: тенденции, достижения, проблемы: материалы III международной заочной научно-практической конференции,  октябрь 2009 г. / под общей ред. О.В. Атауловой. - Ульяновск: УИП, 2009КПРОhttp://tehnologiya-ipk.ucoz.ru/index/0-133
  • "Ідеї для творчих проектів"  \\ Трудове навчання в школі.-№3, -2010.
Категорія: Бойченко О.В. | Додав: oleg_bios (04.11.2009)
Переглядів: 4913 | Коментарі: 6 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
3 Киселёва  
Здорово! Вами Олег Васильевич проделана огромная работа!!! А впереди столько всего интересного.... Удачи Вам!!!
О.В.

4 oleg_bios  
Cпасибо за теплые слова.

2 рапап  
Всего хорошего!

1 Атаулова О.В.  
Удачи Вам, мой дорогой коллега!
У Вас всё получится!

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Черкаський ММК

Copyright Бойченко О.В. © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz