Кабінет трудового навчання, фізичної культури та предмету "Захист Вітчизни"Вівторок, 26.09.2017, 23:04
Меню сайту
Категорії розділу
Технічна праця [71]
Обслуговуюча праця [24]
Фізична культура [18]
Захист Вітчизни [5]
Загальні [18]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 331
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Головна » 2016 » Грудень » 8 » Олімпіада з трудового навчання
15:10
Олімпіада з трудового навчання

           На виконання наказу управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 07.09.2016 №230 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2016/2017 навчальному році» та наказу департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради від 21.10.2016 №572 «Про організацію та проведення ІІ-го (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2016/2017 навчальному році» 04.12.2016 року в приміщеннях колегіуму «Берегиня» та НВК №34 проведено ІІ (міський) етап олімпіади з трудового навчання.

 

                                                                                                       ПРИЗЕРИ: 

                                                                                                     Технічна праця;

       Компанієць Георгій. - І місце (колегіум "Берегиня"),  Хорошев Іван - місце (колегіум "Берегиня"), Здоровий Антон -2 місце (колегіум "Берегиня")Муслімов Олег - 2 місце (гімназія №31), Резолюта Всеволод – 3 місце (гімназія №9), Мормуль Олександр – 3 місце (СШ №28), Шепель Владислав – 3 місце(СШ №33), Брунов Олексій -3 місце(НВК №34), Бондар Ілля- 3 місце (ЗОШ №26), Колесник Юрій – 3 місце(гімназія №9).

                                                                          Обслуговуюча праця;

       Чумак Юлія – 2 місце (СШ №20), Логвиненко Дана – 1 місце (СШ №33), Гуркова Ірина -  1 місце (ЗОШ №8), Кучко Оксана – 2 місце (ЗОШ №4), Драган Діана – 3 місце (СШ №13), Демченко Анна - 3 місце (гімназія №9), Базило Віолетта - 3 місце(ЗОШ №32), Савочкіна Мілена- 3 місце(гімназія №31), Гринько Олександра -2 місце(гімназія №31), Дмитренко Яна -3 місце(НВК №34).

Готовимся до слідуючого етапу. 

 

Категорія: Загальні | Переглядів: 170 | Додав: samson | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту

Черкаський ММК

Copyright Бойченко О.В. © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz